טכנולוגיה ככלי לשיפור תהליכים ארגוניים

טכנולוגיה ותשתיות המחשוב של הארגון, מהווים כלי לשיפור תהליכים ארגוניים, ייעול וחסכון ועל-ידי כך תורמים לבריאות העסק או הארגון. AhoyIT מציעה לכם את שירותיה בהצעדת הארגון למאה ה21, בליווי ויעוץ טכנולוגי חד-פעמי או בקבלת אחריות מלאה במיקור-חוץ על ניהול הטכנולוגיה ואף התחזוקה השוטפת בכללותה.

מתוך הרצון שלנו לסייע לארגונים לצעוד אל תוך המאה ב21, עם מגוון שירותים: יעוץ טכנולוגי; אסטרטגיה וארכיטקטורה; ניהול מערכות-מידע במיקור חוץ; שירותי תמיכה HELPDESK ותשתית.

להתחבר למאה העשרים ואחת

business technology billboardיעוץ טכנולוגי לארגונים עסקיים וציבוריים שמטרתו להתאים ולהצעיד את הארגון שלכם למאה העשרים ואחת.

מסגרת היעוץ יכולה לכלול ליווי מלא או חלקי של בחינת הארגון, אפיון הצרכים, וליווי (שלבי מכרז ויישום בפועל) תהליכי מחשוב ותשתית ארגונים חלקיים או מלאים - אם כפרויקט חד פעמי או עד ליווי מלא ושוטף ולשמש בפועל כסמכות הטכנולוגית של הארגון מול ספקים, יועצים והעובדים.

לשירות ניהול כולל של מערכות המידע במיקור חוץ במודל CTOaaS, בקרו בעמוד.

בהתאם לסקר התשתית ואפיון הצרכים, תהליכים אלו יכולים לבוא לידי ביטוי במערכות כמו ERP, CRM, BI, מחשוב תהליכי עבודה במערכות BPM המייעלות מאוד את תהליכי המכירה, התפעול, הניהול הכולל, עובדים ושכר, חשבות ועוד, מעבר המשרד לענן על בסיס MICROSOFT365 (לשעבר אופיס365), שיפור מערך רישוי התוכנה הארגוני, בחינה והתאמת תשתיות התקשורת, שדרוג תשתיות המחשוב (תחנות עבודה, מדפסות, שרתים וכו'), מערכי גיבוי והתאוששות DRP, מעבר לאחסון ענן Cloud Storage ועוד.

יועצי AhoyIT הם מהמובילים בתחומם בארץ ומציגים עשרות שנות ניסיון ולקוחות ממגון תחומי פעילות ציבורית ועסקית בארץ ובעולם.

יתרונם, בהתאמת המלצות היישום למציאות הארגון והאילוצים התקציבים והתפעוליים ולא דרך כפיית שינוי שיכול להזיק יותר מאשר להועיל.

תחומי בחינה ויישום

בין התחומים בהם סוכנות AhoyIT יכולה להציע את שירותיה, יש -

 1. גיבוש אסטרטגיית טכנולוגיה וארכיטקטורת תקשוב.
 2. מחשוב ארגוני ERP כולל (Enterprise Resource Planning, ממשפחת SAPBO, SAP by Design, Priority ועוד)
 3. מערכות CRM לעולמות ניהול לקוחות, שיווק ומכירות (Customer Relationship Management)
 4. מחשוב תהליכים ארגוניים BPM לייעול, חסכון ושיפור (Buisness Process Management)
 5. ניתוח והצגת מידע ארגוני-רוחבי במערכות BI וכן AI המאפשרת ניהול מבוסס מידע אמיתי וקבלת החלטות מבוססת (Business intelligence \ Artificial Intelligenc)
 6. אפיון וישום שירותי אחסון-ענן (Cloud Storage) תפורים למידות הארגון
 7. מערכי גיבוי DRP למערכות מידע והתאוששות במקרה אסון (Disaster Recovery Plan)
 8. סקר תשתיות מחשוב ותקשורות - בחינה ומיפוי כלל תשתיות המחשוב והתקשורת בארגון, להתאמה מול צרכי הטכנולוגיה הארגונית וגיבוש המלצות להתאמה ושדרוג
 9. רישוי תוכנה - מיפוי רישוי התוכנה בארגון (מיקרוסופט אופיס, אנטי וירוס, חשבשבת, יישומים פרטנים ועוד) והמלצה להתאמה לצרכים בפועל
 10. משרד ממוחשב Microsoft 365 - שדרוג מערך תוכנות המשרד Office לסביבת ענן-מקוונת על בסיס Microsoft 365 לניהול משאבים מרכזי (שרת Excange, שיתוף קבצים OneDrive, צ'ט ארגוני Teams ועוד)
 11. גיבוי והתאוששות מאסון (אובדן מידע, התקפת וירוס כופרה וכו') - הגדרת נהלים להתאוששות הארגון וחזרה לפעילות מלאה בזמן הקצר ביותר האפשרי
 12. רשתות סלולר דור 5 פרטיות (Private 5G LTE) בבעלות הארגון או כשירות SaaS
 13. התמחות בשירותי ניהול ואינטגרציה - קבלת אחריות כוללת לתהליכים טכנולוגים ותפעוליים, ניהול, תאום ובקרה של ספקים ואגפים מחוץ ובתוך הארגון ותוך הבטחת אינטרס הלקוח
 14. בחינה ושדרוג מערך אבטחת המידע הארגוני כנגד התקפות סייבר.

לפרטים ומידע נוסף וקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לעסק שלכם - פנו באמצעות הטופס בעמוד זה - או למדו עוד של שירותי ליווי פרויקטי ERP, DRP, CRM, BI, BPM שלנו ועל סביבת "מיקרוסופט 365" לעסק שלכם.

שרותי מיקור ניהול טכנולגיה ותחזוקה שוטפת

בין היתר סוכנות AhoyIT יכולה להציע שירותי מיקור (Outsourcing) טכנולוגי ותחזוקה שוטפת וזאת כדי לפטור את הארגון מהצורך לגייס כוח-אדם ייעודי פנימי ו\או לנהל ספקי שירותים מתחום זה. כך, שהארגון יכול להתפנות להיבטי הניהול והשיווק של המוצר או השירות בו הוא מתמחה.

 1. ניהול טכנולוגי - שירות CTOaaS, מאפשר קבלת אחריות על ניהול הטכנולוגיה בארגון, אם מול ספקי שירותים ותשתית ואם בבחינה מתמדת של צרכי הארגון, המלצות לפעולה, פרסום וניהול מכרזי שירותים ועוד.
 2. תחזוקה שוטפת HelpDesk - שרות תמיכה ותחזוקה שוטפים לתשתיות המחשוב, טכנולוגיה ורישוי מלאים לארגון.
 3. אינטגרציה וניהול פרויקטים - קבלת אחריות ניהולית לתהליכים טכנולוגים ותפעוליים, תאום ובקרה של ספקים ואגפים מחוץ ובתוך הארגון ותוך הבטחת אינטרס הלקוח.

שירותים אלו מתבצעים על בסיס ריטיינר קבוע וכן עלות שעתית לפרויקטים חד-פעמיים ופוטרים את הארגון לחלוטין מהתעסקות בכל היבטי הטכנולוגיה והתשתית הארגונית.

קדימה למאה העשרים ואחת

סוכנות AhoyIT מאפשרת לכם לשכור את שירות מקצועני הטכנולוגיה, התשתית והרישוי שלה ולהצעיד את העסק שלכם לעבר המאה העשרים ואחת - עד היום כבר סייענו לארגונים שונים לקחת את הצעד החשוב הזה, לשפר, ליעל ולהתאים עצמם למציאות המשתנה ובכך לאפשר להם לשרוד ואף להצליח.

צרו קשר על מנת ללמוד עוד על ניהול ושדרוג הטכנולוגיה בארגון שלכם וקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית.