מאמרים

Ahoy מספקת שירותי אסטרטגייה עבור תהליכי מיתוג מלא או רענון מותג לעסקים.

ביחד נוכל לבנות מותג מהתחלה, לרענן מותג קיים, או לקיים תהליך חשיבה עבור 'אסטרטגיה עסקית-שיווקית למותג' המניחה תשתית רעיונית לפיתוח תכנית-עסקית.

שירות אופיס 365 מבוסס שירות הענן של חברת מיקרוסופט (Microsoft Office 365) מציע היום פתרון כולל למחשוב העסק בכל גודל.

office365חבילת אופיס 365 מבוסס ענן, יודעת לתת מענה תפעולי וכלכלי החל מעצמאי, דרך עסק קטן של 2-10 אנשים, עסק בינוני המעסיק 11-50 אנשים וגם לארגונים בינוניים של מעל 51 עובדים. קחו את העסק שלכם למאה ה21 עם פתרון ענן מתקדם, גיבוי מידע, שרת דוא"ל ארגוני, כלי שיתוף ארגונים המבטיחים שיפור תהליכים ארגוניים, ייעול ופיתוח עסקי.

ד"ר אסף אולשינקה, (Asaf Olshinka בעל תואר MD) מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית בעל רשיון מומחה מטעם משרד הבריאות.

אסף אולשינקה

"אני מאמין ביכולת לשלב בין הידע המקצועי שנצבר יחד עם המצוינות הטכנולוגית, על מנת לעצב את חלומותיהם האישיים של המטופל" (ד"ר אולשינקה)

מרפאות וקבלת קהל

  • היחידה לכירורגיה פלסטית - מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל, פתח-תקווה
  • רשת מרפאות Care
  • מרפאה פרטית, פתח-תקווה

זימון תור טלפוני, מרפאת שניידר: 03-9253210, ראשון עד חמישי, מ־08:00 עד 15:00. בחול המועד - מ־08:00 עד 12:00.

במסגרת שירותי היעוץ והיישום הארגוני, AhoyIT מסייעת בזיהוי צרכים, אפיון, מכרז ורכש ויישום מערכות מחשוב ארגוניות כגון ERP, CRM, BPM ואחרות וכן אינטגרצייה רוחבית למערכות מידע הקיימות בארגון.

ERP CRM BPMבהתאם לסקר התשתית ואפיון הצרכים, יומלץ על שימוש, התאמה, פיתוח או שדרוג מערכות כמו ERP, CRM, מחשוב תהליכי עבודה במערכות BPM המייעלות מאוד את תהליכי המכירה, התפעול, הניהול הכולל, עובדים ושכר, חשבות ועוד.

תקנות הנגשת אתרים נכנסו לתוקף בתאריך 26.10.2017 - האם אתם עומדים בדרישות?

הנגשת אתרים

בעלי עסקים המפעילים אתר-אינטרנט או אפליקציות מובייל וטאבלטים, שימו לב - אתם חשופים לתביעה על אי-הנגשה וצפויים לקנס של 50,000 ש"ח ללא הוכחת נזק (ראו תיקון לתקנות העוסקות בנגישות האינטרנט פורסם ברשומות ביום 26 באוקטובר 2017).

בכל מקרה, חובת ההנגשה, פטורים מלאים או חלקיים, יידוע הגולשים על חלופות הנגשה וכן אמצעי קשר עם רכז ההנגשה של העסק מותנים במדדים כגון מחזור כספי שנתי כולל של העסק, נפחי תנועת גולשים באתר ומדדים נוספים. לכן, מומלץ להתייעץ עם מומחה לעניין זה ולקבל חוות דעת מוסמכת.

כלנית מרון (באנגלית Calanit Maron), זמרת חדשה בסצינת המוזיקה הישראלית וכבר הושוותה למריה-קארי האגדית.

כלנית מרון

כלנית מרון

"מאמינה שאין דרך אחרת להתמודד עם החיים, פשוט להאמין שהכל לטובה וכשמשהו רע קורה תתרכז במה מגיע טוב אחריי זה"

כלנית ידעה שהמוזיקה והשירה בנשמה שלה כבר מגיל צעיר וכשהייתה בת 17 בחרה לעזוב הכול ולנסוע לארצות-הברית בעקבות החלום ושם בין היתר שימשה כזמרת הליווי של ריקי מרטין. לאחר כמה שנים, החליטה לחזור לישראל ולהתמקד בגידול הילדים וכיום מתגוררת בישראל בעיר חיה בעיר רחובות עם שלושת ילדיה - בן ה12 ותאומים בני 10.5.