מאמרים

חדשנות עירונית - המקום בו כול עירייה וגוף ציבורי רוצים וצריכים להיות.

חדשנות עירונית - urban innovation

אבל המון שאלות עולות כאשר מבקשים ליזום ולקדם "חדשנות עירונית" - מה היא בעצם? איך מגדירים ומאפיינים אותה? כמה היא תעלה? איך ומי ינהל אותה? איך מוציאים אותה לפועל? והשאלה הכי חשובה והכי כואבת לכן ארגון ציבורי ובפרט עירייה - כמה תעלה?

AhoyIT תספק לכם את כל התשובות - נסו אותנו.

Ahoy מספקת שירותי אסטרטגייה עבור תהליכי מיתוג מלא או רענון מותג לעסקים.

מיתוג

ביחד נוכל לבנות מותג מהתחלה, לרענן מותג קיים, או לקיים תהליך חשיבה עבור 'אסטרטגיה עסקית-שיווקית למותג' המניחה תשתית רעיונית לפיתוח תכנית-עסקית.

שירות אופיס 365 מבוסס שירות הענן של חברת מיקרוסופט (Microsoft Office 365) מציע היום פתרון כולל למחשוב העסק בכל גודל.

office365חבילת אופיס 365 מבוסס ענן, יודעת לתת מענה תפעולי וכלכלי החל מעצמאי, דרך עסק קטן של 2-10 אנשים, עסק בינוני המעסיק 11-50 אנשים וגם לארגונים בינוניים של מעל 51 עובדים. קחו את העסק שלכם למאה ה21 עם פתרון ענן מתקדם, גיבוי מידע, שרת דוא"ל ארגוני, כלי שיתוף ארגונים המבטיחים שיפור תהליכים ארגוניים, ייעול ופיתוח עסקי.

במסגרת שירותי היעוץ והיישום הארגוני, AhoyIT מסייעת בזיהוי צרכים, אפיון, מכרז ורכש ויישום מערכות מחשוב ארגוניות כגון ERP, CRM, BPM, BI ואחרות וכן אינטגרצייה רוחבית למערכות מידע הקיימות בארגון.

ERP CRM BPMבהתאם לסקר התשתית ואפיון הצרכים, יומלץ על שימוש, התאמה, פיתוח או שדרוג מערכות כמו ERP, CRM, מחשוב תהליכי עבודה במערכות BPM המייעלות מאוד את תהליכי המכירה, התפעול, הניהול הכולל, עובדים ושכר, חשבות ועוד.

תקנות הנגשת אתרים נכנסו לתוקף בתאריך 26.10.2017 - האם אתם עומדים בדרישות?

הנגשת אתרים

בעלי עסקים המפעילים אתר-אינטרנט או אפליקציות מובייל וטאבלטים, שימו לב - אתם חשופים לתביעה על אי-הנגשה וצפויים לקנס של 50,000 ש"ח ללא הוכחת נזק (ראו תיקון לתקנות העוסקות בנגישות האינטרנט פורסם ברשומות ביום 26 באוקטובר 2017).

בכל מקרה, חובת ההנגשה, פטורים מלאים או חלקיים, יידוע הגולשים על חלופות הנגשה וכן אמצעי קשר עם רכז ההנגשה של העסק מותנים במדדים כגון מחזור כספי שנתי כולל של העסק, נפחי תנועת גולשים באתר ומדדים נוספים. לכן, מומלץ להתייעץ עם מומחה לעניין זה ולקבל חוות דעת מוסמכת.

הרצאה על 'ניהול מותג דיגיטלי', נערכה בנובמבר 2016 בפני קורס פעילים מוניציפאליים ונועדה להקנות להם ידע ראשוני באתגר ניהול המותג האישי שלהם ברשת האינטרנט בכלל ובמדיה חברתית בפרט.

ההרצאה מגיעה גם כקובץ AhoyIT להורדה או סירטון ווידאו.