מאמרים

תקנות הנגשת אתרים יכנסו לתוקף בתאריך 26.10.2017 - האם אתם מוכנים? אם אתם בעלי עסקים קטנים או בינוניים, או בוני אתרים - חובה עליכם לבחון היטב את התיקונים לחוק, את הדרישות והחובות שלכם וכדי להמנע מקנסות, פגיעה בשמכם הטוב ובפרט הפקדה על הנגשה ראויה ומתאימה לציבור בעלי המוגבלויות הגולשים ברשת הישראלית.

הנגשת אתריםחובת הנגשה

יש להפריד בין אתר אינטרנט שעלה אחרי ה27.10.2015 וכזה שעלה לפני וכן לבחון מחזור כספי כולל של העסק ומדדים נוספים.

על פי איגוד האינטרנט חובת ההנגשה תהיה "על כל בעלים, מחזיקים או מפעילים בפועל של אתר אינטרנט הנותן שירות לציבור בישראל" ואם הוא אחד מהבאים:

  • אדם פרטי
  • גוף פרטי הפועל למטרות רווח (חברה, עוסק מורשה)
  • גוף הפועל שלא למטרות רווח (עמותה, מלכ"ר)
  • גוף ציבורי (משרד ממשלתי או רשות מקומית)

כלנית מרון (באנגלית Calanit Maron), זמרת חדשה בסצינת המוזיקה הישראלית וכבר הושוותה למריה-קארי האגדית.

כלנית מרון

כלנית מרון

"מאמינה שאין דרך אחרת להתמודד עם החיים, פשוט להאמין שהכל לטובה וכשמשהו רע קורה תתרכז במה מגיע טוב אחריי זה"

כלנית ידעה שהמוזיקה והשירה בנשמה שלה כבר מגיל צעיר וכשהייתה בת 17 בחרה לעזוב הכול ולנסוע לארצות-הברית בעקבות החלום ושם בין היתר שימשה כזמרת הליווי של ריקי מרטין. לאחר כמה שנים, החליטה לחזור לישראל ולהתמקד בגידול הילדים וכיום מתגוררת בישראל בעיר חיה בעיר רחובות עם שלושת ילדיה - בן ה12 ותאומים בני 10.5.

יואל חסון (באנגלית Yoel Hasson), חבר הכנסת ה20 ברשימת המחנה-הציוני וחבר במפלגת התנועה עם ציפי לבני.

יואל חסון

יואל חסון

דינה אחת תהיה: לא יהודית, לא דמוקרטית, לא שלנו!"

יואל חסון נולד בשנת תשל”ג 1973, בתל-אביב וגדל בראשון לציון ובכפר הנוער דוד רזיאל שבהרצליה והנו בעל תואר ראשון בממשל ומדיניות ציבורית מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

במהלך לימודי התיכון הצטרף לתנועת בית"ר ולאחריהם יצא מטעמה לשנת שירות בהדרכת נוער בסיכון ובצה"ל שירת במסגרת גרעין על שם שלמה בן יוסף של חטיבת הנח"ל.

ב2012 נשא לאשה את טס גדות ומתגורר בראשון לציון.

פעיל ציבור מאז שנת 1998 בגופים פוליטיים וציבורים שונים, נבחר לכנסת ישראל בכנסות ה17, 18 וה20, חבר בועדות כנסת שונות, כיהם כסגן יושב-ראש הכנסת ושותף פעיל ביותר משלושים חוקים חשובים.

הרצאה על 'ניהול מותג דיגיטלי', נערכה בנובמבר 2016 בפני קורס פעילים מוניציפאליים ונועדה להקנות להם ידע ראשוני באתגר ניהול המותג האישי שלהם ברשת האינטרנט בכלל ובמדיה חברתית בפרט.

ההרצאה מגיעה גם כקובץ AhoyIT להורדה או סירטון ווידאו.

תוכן איכותי המעניק לגולש תמורה וערך

תוכן שיווקי לעסקים הפך חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית השיווק הדיגיטלית לעסקים.

תוכן מקצועי איכותי

content marketingמותג וארגון עסקי, נמדדים היום בנוכחות הדיגיטאלית שלהם בסמכותיות שהרשת מעניקה להם - אם ברשת החברתית פייסבוק ואם בתוצאות החיפוש של גוגל ואם בעיני הגולש בנראות המקצועית שלו. לכן, חשיבות של תוכן איכותי, מקצועי, מקיף והמעניק לגולש ערך ותמורה חיוניים ביצירה ושימור הסמכותיות של המותג או העסק.

מותג AMANA, מעל 80 שנות חדשנות

מותג מוצרי החשמל אמנה, נוסד ב1934 במדינת איווה בעיר Middle Amana ומכאן שמו ועם מעל 80 שנות הצטיינות בחדשנות*!

חברת "אמנה", כיום חלק מתאגיד WhirlPool האמריקני המוביל, מתמחה במגוון מוצרי מטבח (מקררים, מקפיאים, תנורים, כיריים, תנורים, מיקרו ועוד), מכונות כביסה ומייבשים ובתחום מיזוג האוויר והחימום.

Amana אמנה