מאמרים

ראק קרמיקה ישראל

מותג ראק-קרמיקה (Rak Ceramics) העולמי בישראל

מותג הקרמיקה הבינלאומי ראק מגיע לישראל לראשונה עם איכות, עיצוב, מבחר ומחיר שרק RAK Ceramics מאיחוד-האמירויות יודעים להציג.

אבטחת מידע

האם הסיסמא שלכם בטוחה? חברת Hive Systems פרסמו את טבלת חוזק הסיסמאות לשנת 2022 וכעת תוכלו לבדוק כמה הסיסמא שלכם בטוחה!

מסקנה והמלצה? הקפידו על סיסמא מוקשחת הכוללת ספרות, אותיות גדולות וקטנות (באנגלית) וסימנים וכדי להקשות על הפריצה לחשבונות העסקיים או הפרטיים שלכם.

אאוטסורס תוכנה

שירותי מיקור חוץ (אאוטסורס \ Out Source) לבתי תוכנה, ספקי תשתיות וארגונים ועל-ידי אנשי מקצוע מוסמכים מאירופה ועם ניהל ופיקוח בשטח, של נציגי AhoyIT

AhoyIT מציעה שירותי אאוטסורס במגוון תחומים לעולם הטכנולוגיה ובהשלמה לשירות CTOaaS שהיא כבר מספקת. השירות מתבסס על בתי תוכנה אירופאיים עם ניסיון רב, כוח אדם מגוון, תשתיות פיזיות ותקשורת לעבודה מרחוק וכן ניהול בפועל Hands On של נציג AhoyIT להבטחת איכות השירות וזמני אספקה.

המגוון הגדול של הטכנולוגיות והתפקידים, מאפשר לספק שירותים ממוקדים או להרכיב צוותי עבודה מלאים והחל מדרג הניהול ועד תמיכה ושירות כחבילה התפורה למידות ולצרכי הלקוח.

חלונות 11

מיקרוסופט הודיעה על השקת גרסה חדשה למערכת ההפעלה חלונות - חלונות 11 (Microsoft Windows 11).

הפעם ובניגוד למה שהורגלנו כמשתמשים, השדרוג אינו מובן מאליו ובהחלט נדרש לבחון את החומרה עליה אנחנו מתכננים להתקין את גרסת חלונות 11. יישום בדיקה של מיקרוסופט, יהיה זמין באתר בעתיד הקרוב ועם השחרור הרשמי לקהל הרחב.

CTOaaS

ניהול מערכות מידע ותשתיות מחשוב בכלל בארגון, הנו משימה מורכבת ורגישה ולא לכל עסק יש את היכולת להעסיק תקן למשרה מלאה.

לכן, AhoyIT מציעה שירות CTOaaS לניהול פעילות התקשוב, מערכות המידע, מחשוב, פרויקטים טכנולוגיים, ארכיטקטורה ועוד במיקור חוץ (אאוטסורס \ Out Source).

מוריה מלכה

מוריה מלכה, אשת דוברות ותקשורת בת 35 וילידת קרית-שמונה.

כיום משמשת בתפקיד 'ראש אגף דוברות' בעיר ראשון לציון (הודעה לעיתונות, מטעם דוברות העירייה בקישור).