תוכן איכותי המעניק לגולש תמורה וערך

תוכן שיווקי לעסקים ותוכן מקצועי הפכו חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית השיווק הדיגיטלית לעסקים והנם רכיב משלים לתהליך SEO נכון לאתר האינטרנט (ורצוי בר-קיימא) של המותג. תוכן מקצועי גם משמש את הארגון בתהליכי שיווק קלאסיים למיצב בפרסום במגזינים מקצועיים וכו'.

שירותי התוכן המקצועי והשיווקי שלנו, הם חלק מתהליכי מיתוג מלאים שאנחנו מספקים ללקוחות.

תוכן מקצועי איכותי

content marketingמותג וארגון עסקי, נמדדים היום בנוכחות הדיגיטאלית והכללית בעולמות המקצועיים שלהם והסמכותיות שתוכן זה מעניק להם.

נוכחות דיגיטלית ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר ולינקדאין, בתוצאות החיפוש של גוגל, בקבוצות ופורומים מקצועיים ובאתרי תוכן וחדשות. נוכחות מקצועית גם מתאפשרת בערוצי תוכן שאינם מקוונים, כמו מגזינים מקצועיים, כנסים וסדנאות, הרצאות והשתלמויות ועוד.

לכן, חשיבות של תוכן איכותי, מקצועי, מקיף והמעניק לגולש ערך ותמורה חיוניים ביצירה ושימור הסמכותיות של המותג או העסק.

אבל תוכן איכותי ומקצועי נשפט גם בתפוצה שלו וההסתמכות של הקהל המקצועי בתחום עליו כמקור בר-סמכא. סמכותיות נשפטת על ידי האלוגריתמים השונים ולרוב מתחשבת במקור התוכן הסמכותי המקורי (מאמר באתר שלכם) וכן ציטוטים ומראי מקום שעושים שימוש במקור המידע שלכם כסמכות מקצועית (הפניות אל ומאתרים חיצוניים שהנם ובפני עצמם ברי-סמכא). ברוב המקרים, מראי המקום הם בפועל ציטוטים או הפניות בקישור אינטרנטי לעמוד המקור שאמור להיות עמוד אינטרנט באתר שלכם.

כך ובפועל, תוכן איכותי המופץ ברשת האינטרנט משמש למעשה כשילוט חוצות דיגיטלי עבור המותג והעסק שלך.

"אבטחת מותג" (Brand Security)

המותג שלכם חשוף לפגיעה תדמיתית ברשת האינטרנט בכלל ובמדיות החברתיות בפרט.

באמצעות ניהול מותג דיגיטלי ושליטה בתכנים המונגשים לגולשים, אפשר ובהתבסס על תוכן שיווקי מקצועי (וכמובן המקרין חיובית על המותג) לשלוט בנראות הכללית של המותג ובפרט לאבטח את המותג (Brand Security) מפני פיגוע מקוון. הפצת תוכן שיווקי חיובי לטובת ביסוס אבטחת המותג רצויה ואפשרית בכלל ערוצי המדיה כמו אתר אינטרנט, רשימות דיוור, פורטלי תוכן, וויקיפדיה, ופרופילים ברשתות חברתיות (פייסבוק, גוגל+, טוויטר, אינסטגרם, יו-טיוב, לינקדאין, סנאפצ'ט ...) וכן ווצאפ וסמס.

אבטחת מותג גם כוללת כתיבה ועדכון ערכי וויקפדיה וסוכנות AhoyIT בעלת ניסיון מוכח בתחום.

ניהול נכון של אבטחת המותג בהתבסס על תוכן שיווקי איכותי המעניק ערך מוסף לגולש מאפשר הפצה באמצעות מתנדבים וסוכנים ויראליים המזהים בו מקור איכותי המצדיק שיתוף למעגלים החברתים וכן הלאה.

כתיבת תוכן מקצועי

בסוכנות AhoyIT, אנחנו מציעים שירותי כתיבת תוכן מקצועי ברמה גבוהה ואף אקדמית.

בצד תוכן שיווקי טכני למטרות שיווק וקידום דיגיטלי, יצירת מסת תוכן איכותית באתר האינטרנט או בעוגני תוכן מקצועיים רבלנטיים (אתרי חדשות, פורומים מקצועיים, פרסומים ועוד) היא כלי המאפשר ביסוס מותג ומוניטין לטווח ארוך. עם זאת, ההשקעה בכתיבת תוכן כזה הנה בסדרי-גודל משמעותית יותר מכתיבת תוכן שיווק יום-יומי ובהתאם לצורך לבצע מחקר, איתור מקורות, שילוב גרפיקה (טבלאות, גרפים, תרשימי זרימה, הדמיות וכו'), כתיבה אקדמית, אימות נתונים ועוד.

תוכן מקצועי איכותי, חייב להתבסס על כתיבה במבנה אקדמי מוכר, ציטוטים, מראי מקום ומקורות מידע מוסמכים ובהתאם לכך נפח התוכן יהיה תמיד בטווחים של 1,000 מילה ומעלה ואף יכול להגיע לכמה אלפי מילים.

AhoyIT מתמחה בכתיבה במגוון תחומים ויתרונה ביכולת הלימוד המהירה לתחום חדשים ויצירת תכנים איכותיים. לדוגמא של כתיבת תוכן מקצועי, אפשר למצוא במאמר "בינה עסקית Business Intelligence" מתחום מערכות-המידע (ונוספים באתר זה), "חוזים בשעת מגפה" בתחום המשפט (ונוספים באתר זה), "טו באב חג האהבה היהודי" בתחום קמעונות הפרחים, "תוכן איכותי לקידום" לשיווק דיגיטלי, "דמוקרטיה ואינטרנט" מעולם מדע-המדינה (ונוספים באתר זה), "איך להרגע בזמן היריון?" מתחום הבריאות, על "קידוחי קרקע" מסוג DSP ו-SPT בתחום ההנדסה, "ניהול בריא" בתחום הכושר והניהול, "היסטוריון הקולנוע" בתחום זה ותכנים רבים נוספים באתרים בקישורים, שירדו מהרשת או תכנים שלא ניתן לחשוף ושפורסמו בדפוס ועוד.

אין תחום, נושא או אתגר שלא נוכל לספק לו מענה בצורת תוכן מקצועי, איכותי ומעמיק ויאפשר פרסום וחשיפה אל מול מומחים בתחום.

הפצת תוכן שיווקי

דרך אחת להפיץ תוכן ולגייס מראי מקום מקצועיים שכאלו, היא בניית רשת קשרים ופעילות עקבית, שחורה ומאומצת בפורומים מקצועיים, קבוצות דיון ועוד. פעילות זו מטבעה תניב ציטוטים והפניות כאמור.

חלופה זו דורשת סבלנות ובעיקר התמדה הגוזלות זמן ומניבות תוצאות בקבועי זמן ארוכים ביותר וללא הבטחה לתוצאות חיוביות.

לכן, סוכנות AhoyIT מאפשרת לכם לשכור את שירותי מקצועני הפצת התוכן השיווקי שלה לטובת המותג או העסק שלכם ועל בסיס רשת אתרי תוכן ותיקים, איכותיים ומבוססים המתוחזקים על ידה ועבור ציבור הגולשים. יתרון רשת האתרים הוא באיכות המובטחת של העמוד, המהירות בה גוגל מאנדקס את העמודים בה והעבודה שלא מדובר בחוות קישורים ומאמרי זבל - רק מאמרים איכותיים ומושקעים המספקים ערך ותמורה לגולש.

השימוש ברשת אתרי התוכן המקצועית של סוכנות AhoyIT, מאפשרת הצבת שילוט החוצות הדיגיטלי של העסק שלך במיקום האיכותי ביותר שאינו נגיש למתחרים שלך ובכך לזכות עליהם ביתרון משמעותי.

לאחר שהתוכן מוצב ברשת האתרים, מומחי השיווק הדיגיטאלי של AhoyIT יתכננו ויוציאו לפועל עבורך מסע פרסום ונוכחות בערוצי מדיה שונים כמו OutBrain, Tabola, FaceBook, Twiiter, LinkedIn ו- Google ובדגש על חשיפה למחפשי תוכן וקהל יעד מקצועי רלבנטי.

מסע פרסום כזה, המציג את התוכן השיווקי לגולשים ומניע אותם להכנס לעמודי התוכן האיכותי חושף אותם לסמכותיות המותג והארגון ומוביל אותם בעקיפין ליצירת קשר ורכישתם כלקוחות אפשריים.

צרו קשר על מנת ללמוד עוד על שיווק תוכן והצעת מחיר מותאמת אישית, או לקבלת שירותי ליווי SEO מלא בשלב הקמת\שדרוג האתר.