תוכן איכותי המעניק לגולש תמורה וערך

תוכן שיווקי לעסקים הפך חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית השיווק הדיגיטלית לעסקים והנו מרכיב משלים לתהליך SEO נכון לאתר האינטרנט (ורצוי בר-קיימא) של המותג.

תוכן מקצועי איכותי

content marketingמותג וארגון עסקי, נמדדים היום בנוכחות הדיגיטאלית שלהם בסמכותיות שהרשת מעניקה להם - אם ברשת החברתית פייסבוק ואם בתוצאות החיפוש של גוגל ואם בעיני הגולש בנראות המקצועית שלו. לכן, חשיבות של תוכן איכותי, מקצועי, מקיף והמעניק לגולש ערך ותמורה חיוניים ביצירה ושימור הסמכותיות של המותג או העסק.

אבל תוכן איכותי ומקצועי נשפט גם בתפוצה שלו וההסתמכות של הקהל המקצועי בתחום עליו כמקור בר-סמכא. סמכותיות נשפטת על ידי האלוגריתמים השונים ולרוב מתחשבת במקור התוכן הסמכותי המקורי (מאמר באתר שלכם) וכן ציטוטים ומראי מקום שעושים שימוש במקור המידע שלכם כסמכות מקצועית. ברוב המקרים, מראי המקום הם בפועל ציטוטים או הפניות בקישור אינטרנטי לעמוד המקור שאמור להיות עמוד אינטרנט באתר שלכם.

כך ובפועל, תוכן איכותי המופץ ברשת האינטרנט משמש למעשה כשילוט חוצות דיגיטלי עבור המותג והעסק שלך.

"אבטחת מותג" (Brand Security)

המותג שלכם חשוף לפגיעה תדמיתית ברשת האינטרנט בכלל ובמדיות החברתיות בפרט.

באמצעות ניהול מותג דיגיטלי ושליטה בתכנים המונגשים לגולשים, אפשר ובהתבסס על תוכן שיווקי מקצועי (וכמובן המקרין חיובית על המותג) לשלוט בנראות הכללית של המותג ובפרט לאבטח את המותג (Brand Security) מפני פיגוע מקוון. הפצת תוכן שיווקי חיובי לטובת ביסוס אבטחת המותג רצויה ואפשרית בכלל ערוצי המדיה כמו אתר אינטרנט, רשימות דיוור, פורטלי תוכן, וויקיפדיה, ופרופילים ברשתות חברתיות (פייסבוק, גוגל+, טוויטר, אינסטגרם, יו-טיוב, לינקדאין, סנאפצ'ט ...) וכן ווצאפ וסמס.

ניהול נכון של אבטחת המותג בהתבסס על תוכן שיווקי איכותי המעניק ערך מוסף לגולש מאפשר הפצה באמצעות מתנדבים וסוכנים ויראליים המזהים בו מקור איכותי המצדיק שיתוף למעגלים החברתים וכן הלאה.

הפצת תוכן שיווקי

דרך אחת להפיץ תוכן ולגייס מראי מקום מקצועיים שכאלו, היא בניית רשת קשרים ופעילות עקבית, שחורה ומאומצת בפורומים מקצועיים, קבוצות דיון ועוד. פעילות זו מטבעה תניב ציטוטים והפניות כאמור.

חלופה זו דורשת סבלנות ובעיקר התמדה הגוזלות זמן ומניבות תוצאות בקבועי זמן ארוכים ביותר וללא הבטחה לתוצאות חיוביות.

לכן, סוכנות AhoyIT מאפשרת לכם לשכור את שירותי מקצועני הפצת התוכן השיווקי שלה לטובת המותג או העסק שלכם ועל בסיס רשת אתרי תוכן ותיקים, איכותיים ומבוססים המתוחזקים על ידה ועבור ציבור הגולשים. יתרון רשת האתרים הוא באיכות המובטחת של העמוד, המהירות בה גוגל מאנדקס את העמודים בה והעבודה שלא מדובר בחוות קישורים ומאמרי זבל - רק מאמרים איכותיים ומושקעים המספקים ערך ותמורה לגולש.

השימוש ברשת אתרי התוכן המקצועית של סוכנות AhoyIT, מאפשרת הצבת שילוט החוצות הדיגיטלי של העסק שלך במיקום האיכותי ביותר שאינו נגיש למתחרים שלך ובכך לזכות עליהם ביתרון משמעותי.

לאחר שהתוכן מוצב ברשת האתרים, מומחי השיווק הדיגיטאלי של AhoyIT יתכננו ויוציאו לפועל עבורך מסע פרסום ונוכחות בערוצי מדיה שונים כמו OutBrain, Tabola, FaceBook, Twiiter, LinkedIn ו- Google ובדגש על חשיפה למחפשי תוכן וקהל יעד מקצועי רלבנטי.

מסע פרסום כזה, המציג את התוכן השיווקי לגולשים ומניע אותם להכנס לעמודי התוכן האיכותי חושף אותם לסמכותיות המותג והארגון ומוביל אותם בעקיפין ליצירת קשר ורכישתם כלקוחות אפשריים.

צרו קשר על מנת ללמוד עוד על שיווק תוכן והצעת מחיר מותאמת אישית, או לקבלת שירותי ליווי SEO מלא בשלב הקמת\שדרוג האתר.