סוכנות AhoyIT פעילה בתחום הטכנולוגיה בכלל והאינטרנט בפרט מאז שנת 1996.

עם השנים, צברנו ניסיון רב שאפשר לנו להבין טוב יותר את הלקוחות שלנו, לשפר, להתאים ולהציג מכלול שירותים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר שהשוק הישראלי יכול להציע. אנו מבינים כי ארגונים החסרים את ההבנה הטכנולוגית אינם ערוכים להתמודדות ישירה עם הטכנולוגיה בכלל ורשת האינטרנט בפרט והשירותים החיוניים שעולמות הטכנולוגיה המתקדמת יודעים להציע. אנחנו בסוכנות AhoyIT מאמינים כי יש לנו את הכלים לגשר על הפער הזה ולהעניק לכם - פרטים, ארגונים ללא מטרות רווח, חברות ומוסדות ציבור, עסקים ותעשייה - ליווי אישי.

ליווי שיאפשר לכם לנצל את הרשת באופן המיטבי וללא צורך בגיוס כוח אדם ותשתיות מתמחות ובעיקר ללא הוצאות מיותרות. בדומה למטרות שסוכנות AhoyIT מציבה לעצמה, אנו מבקשים שתשאפו גם אתם לשביעות רצון מלאה ומושלמת של 100% - לא פחות!

אנו מאמינים כי כל תחום דורש התמחות שונה המלווה בתהליך הכשרה יסודי וארוך טווח. לפיכך, הקפדנו לאסוף ולשתף פעולה עם מיטב אנשי המקצוע בתחומי הטכנולוגיה השונים. עבור כול מיזם, מורכב צוות שונה המתאגד לפי דרישת הלקוח ובהתאם לצרכים שלו. מומחי סוכנות AhoyIT כולם, הנם בוגרי מוסדות אקדמאים, בעלי ניסיון רב בתחומם והמקפידים להמשיך להשתלם ולהרחיב את בסיס הידע שלהם.

אנו מצפים לשמוע מכם ולהפוך אתכם לעוד לקוח מרוצה.

שלכם,

צוות סוכנות AhoyIT